טכנולוגיית 3DEEP על ידי EndyMed

מה טכנולוגיית ה - 3DEEP תורמת ואיך היא שונה ממוצרים אחרים.

ישנם הרבה מכשירים בשוק שמטרתם חיזוק העור ומתיחתו אך אף אחד מהם לא מתקרב למוצר של EndyMed עם טכנולוגיית ה - 3DEEP לטיפול בעור. מוצר ה - 3DEEPשל EndyMed משתמש בתדירות של גלי רדיו שזו טכנולוגיה לא פולשנית ובטוחה לשימוש. בניגוד לניתוחים הפלסטיים הפופולריים כמו מתיחת פנים או הזרקת בוטוקס, שיטה טיפול זו של EndyMed 3DEEP משתמשת בגלי רדיו על מנת לחמם בעדינות את שכבת העור העמוקה ולעורר יצירת סיבי קולוגן ואלסטן חדשים אשר גורמים לעור להיראות יותר צעיר, מתוח ובריא.

רוב המכשירים הקיימים כיום משתמשים באלקטרודה אחת או שתיים של גלי רדיו. התוצאות אינן כה אפקטיביות כמו השימוש באלקטרודות רבות חיוביות ושליליות שעליהן מבוססת טכנולוגיית ה 3DEEP.

שיטת ה 3DEEP מסוגלת למקד את האנרגיה ברמה שאינה מזיקה על מנת למתוח ולמצק את העור ולמנוע קמטים וקמטוטים. האנרגיה מכוונת בצורה ישרה ומגיעה עמוק לתוך שכבת הדרמיס (שכבת העור העמוקה) ואינה מבזבזת אנרגיה על ידי מריחת הגלים בצורה אנכית לאורך שכבת העור העליונה. 

 3deep

קיימים בשוק הרבה מכשירים שמטרתם חיזוק העור ומתיחתו אך לאף אחד מהם אין את טכנולוגיית ה - 3DEEP  החדשנית והמתקדמת לטיפול באנטי-אייג'ינג וטיפוח העור. טכנולוגיית ה -  3DEEP מבוססת על גלי רדיו שאינם פולשניים ובטוחים לשימוש. בניגוד לניתוחים הפלסטיים הפופולריים כמו מתיחת פנים או הזרקת בוטוקס, שיטת ה 3DEEP משתמשת בגלי רדיו בטווחים מבוקרים על מנת לחמם בעדינות את שכבת העור העמוקה ולעורר יצור קולגן חדש אשר גורם לעור להיראות יותר צעיר ובריא.

שימוש במכשיר ה  ®NEWA בטוח ואפקטיבי, בזמן הטיפול דמיינו שאתם נותנים לעצמכם עיסוי חם ונעים בעור הפנים כאשר באותו זמן גלי הרדיו מעוררים את ייצור הקולגן והתוצאה היא עור חלק מוצק יותר. תהליך ההזדקנות מואט תוך כדי עיסוי העור עם מכשיר הניואה – ®NEWA. שימוש בטכנולוגיה חדישה ולא פולשנית זו תמנע את הצורך בפרוצדורות מסוכנות ומסובכות שהן מאוד יקרות ויש להן תקופת החלמה ממושכת, תוך הפחתת סיכון של זיהום והרבה חוסר נוחיות.

 

טכנולוגיית ה – 3DEEP פותחה על ידי EndyMed בשנת – 2007. רופאי עור, דרמטולוגים ומומחים רפואיים בכל העולם משתמשים בטכנולוגיה חדישה זו של EndyMed. השיטה הוכחה מחקרית כיעילה בטיפול בעור הרפוי, צמצום קמטים וחידוש העור בצורה לא פולשנית. בעזרת ה- 3DEEP ®NEWA™ החדשני, תוכלי ליהנות מטיפול ברמה מקצועית בפרטיות הבית שלך. השימוש ב ®NEWA בטוח, אפקטיבי וקל ללא הצורך בנסיעה לקליניקה וללא ההוצאות הכרוכות בכך.

עכשיו ,כשסוף סוף הגיע ®NEWA  לשוק השימוש הביתי אין שום סיבה להיחשף לפרוצדורות מזיקות ולא נחוצות. טיפול במכשיר יעזור לעורך להיראות צעיר, מתוח ובריא יותר!

newa