מערכת הטיפוח החדשנית לעור NEWA®

 

מערכת לטיפול בעורNEWA® Skin Care System היא האמצעי הכי אפקטיבי בשוק כיום לטיפול באנטי אייג'ינג לשימוש ביתי. ה – NEWA® הוא מכשיר חדיש שנוסה בצורה קלינית ומדעית על ידי דרמטולוגים ורופאי עור מקצועיים. התוצאה של הטיפולים בעזרתNewa  3DEEP היא עור זוהר וצעיר. ה – NEWA® היא שיטה כל כך אפקטיבית שכבר אחרי חודש של טיפולים קבועים אפשר לעבור לטיפולים של פעם בשבוע לתחזוקה ושימור בלבד על מנת לשמור על מראה צעיר ובריא.

מערכת לטיפול בעור שהיא בטוחה וללא כאבים

בעזרת ה – NEWA® אפשר ליהנות מחידוש העור באופן בטוח וללא כאבים, הטיפול אפקטיבי והתוצאה היא אנטי אייג'ינג, חידוש העור ותאי הקולגן. ישנם טיפולים רבים בשוק היכולים לגרום לנזק פוטנציאלי כגון קילוף עור, הזרקות בוטוקס, ומתיחת פן כירורגית. במקרים מסוימים הסיכונים שבניתוחים פולשניים עולים על היתרונות. אבל טיפוח העור עם ה Newaבטוח, נעים ללא נזקים או כאבים ובנוסף התוצאות נשארות לטווח ארוך ללא הצורף בתהליך פולשני וכואב.

הטיפול לטיפוח העור

מערכת אנטי אייג'ינג הייחודית Newaמשתמשת בטכניקות החדישות ביותר שיכול לעזור לעור שלך להיראות צעיר יותר ובריא יותר. מכשיר ה NEWA® הוא ייחודי בכך שהוא משתמש בטכנולוגית תדר 3DEEP® הרדיו המהפכני, בעזרת טכנולוגיה מהפכנית זו שמטרתה לספק מיצוק וחידוש העור היא יעילה כמובן גם לטיפול כללי בעור שלך. מערכת זו היא לא רק החדשנית ביותר בשוק לשימוש הביתי, אבל גם המוצלחת ביותר בשיקום ושמירה על כמות בריאה של קולגן, שמירה על העור מתוח ושיפור גוון העור שלך.

מערכת NEWA® שלך

מערכת לטיפול בעור NEWA® מספקת טיפול בטוח ונטול כאבים שיעזרו לך להיראות במיטבך ולשפר את גוון העור ואת הבריאות שלך. ללא סיכון וקל לשימוש. זוהי מערכת טיפוח העור הטובה ביותר לשימוש ביתי למי שרוצה להיראות הטוב ביותר עם עור  בריא הזוהר.ה Newa  הוא טיפול אנטי אייג'ינג שיעשה פלאים ויוריד שנים מהפנים שלך, יעזור לך להשיג מראה צעיר ובריא !!