שאלות כלליות לגבי ה NEWA

newa

• האם טיפול ב NEWA כואב?

המכשיר Newa שנועד לטיפול בעור אמור להיות חסר כל כאב מאחר והאנרגיה הנפלטת מתדירות גלי הרדיו היא מאוד נמוכה ונועדה להגיע לשכבות העמוקות של העור מבלי לגרום נזק לעור החיצוני. אתם תחושו תחושה חמה כאשר תעסו את עור הפנים בצורה מאוד רגועה, הדומה מאוד לעיסוי עור פנים חם הנעשה באופן מקצועי. זו אמורה להיות תחושה מהנה בלי נזק או חוסר נוחיות.

 

• לאחר הטיפול נוצרת אדמומיות קלה, כמה זמן לוקח לאדמומיות לעבור?

לאחר שכל טיפול מסתיים יש אדמומיות קלה בפנים. זוהי תוצאה טבעית של החימום המעורר את הקולגן וממצק את העור. האדמומיות היא זמנית ותעלם אחר כמה דקות או עד לשעה לאחר סיום הטיפול.

 

• האם כדאי להימנע מחשיפה לשמש בתקופת הטיפול?

Newa® לא יגרום לעור שלך להיות רגיש יותר ממה שהוא בדרך כלל הוא. באופן כללי כאשר יוצאים אל השמש, במיוחד כאשר השמש במרכז השמיים, יש לנקוט באמצעי הגנה.  למרות זאת חשוב לזכור כי קרם הגנה מומלץ תמיד וחשיפה ישירה לשמש בלי הגנה למשך תקופת זמן ממושכת אינו בריא וטוב לעור.

 

• אם יש לי כוויות שמש בפנים, האם אוכל להשתמש ב – Newa?

במידה והעור שזוף ללא כוויות או אדמומיות רבה, המשך הטיפול מומלץ. אך אם יש לכם כוויות שמש, אם העור כבר אדום מאוד ומגורה. טיפול בעור רגיש ושזוף יכול להיות כואב ולגרום לחוסר נוחות. מומלץ לטפל בכוויות השמש והאדמומיות, לחכות לשיפור במצב העור ולהמשיך את סדרת הטיפולים.  

 

• במידה ועור הפנים במצב רגיש או לא רגיל, האם כדאי להשתמש ב Newa?

אם יש או מופיעים בעור פצעים פתוחים, שלפוחיות, כתמים או מצב לא רגיל של העור - ההמלצה היא לא להשתמש במכשיר. 

 

• האם התוצאות מהטיפולים ב – Newa הן ארוכות טווח?

בדרך כלל התוצאות יישמרו מספר חודשים. מאחר שתהליך ההזדקנות הוא מתמשך, אנחנו ממליצים לך להמשיך את הטיפולים 1-2 פעמים בשבוע כדי להאריך, לשמר ולשפר את התוצאות שיעניקו לך מראה צעיר לאורך שנים.