תכנית טיפולים NEWA

 

 

עכשיו שאת/ה הבעלים של המכשיר לטיפול החדשני והמהפכני בעור Newa  את/ה בדרכך למראה מחודש לעור בריא יותר וצעיר יותר.

אבל, רק רגע!

לפני שאת  מתחילה את טיפול התחדשות העור, אנא הקפידי לקרוא ולהבין את כל ההוראות מדריך למשתמש והסברים, כדאי גם לצפות בקטעי הווידאו. זה הכרחי לשמירה על הבריאות והבטיחות שלך. במידה ויש לך שאלות, אנא צרי קשר בכל עת!

ברגע שיש לך את כל התשובות לשאלותיך ואת מבינה איך להפעיל את המכשיר ולבצע טיפול,, את יכול להמשיך ולעשות את הסידורים הנחוצים כדי להתחיל את הטיפול.

 

 

 

אנו ממליצים לך לתעד ביומן כל טיפול, כך לא תשכחי מתי ובאיזה אזור טיפלת,  זה חלק מהשימוש היומיומי ותורם להצלחה של הטיפולים. זה חשוב לציין בלוח השנה שלך את ימי השבוע בהם את מתכננת לבצע טיפול.

 

כדאי גם לעקוב אחר כל אזור בפנים שעבר טיפול. על מנת לשמור תיעוד מדוקדק של אזורי  הפנים שטופלו באותו יום ובאיזה רמת חימום הם טופלו. אפשר לעקוב אחר ההתקדמות של טיפולי האנטי-אייג'ינג שלך בצילום תמונות וכך אפשר לראות ממש את התוצאות.

 newa

תכנית טיפולים ראשונית: חודש  ראשון

על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר יש לבצע חמישה טיפולים בשבוע במשך ארבעה שבועות, 4 דקות בכל אזור פנים. אין לבצע יותר מטיפול אחד ביום.

 

 תכנית לאחר החודש הראשון:

בסיום סדרת הטיפולים הראשונה, יש לבצע 2 טיפולים שבועיים על מנת לשמר את התוצאות המדהימות. אלה הם טיפולי תחזוקה על מנת לשמור על התוצאות שהושגו לטווח הארוך.