מהם גלי רדיו? Radiofrequency?

ישנם סוגים שונים של גלים אלקטרו-מגנטיים בכל מקום בטבע. הם מופיעים בתדירויות שונות כמו אורות, גלי רדיו או קול. במשך קרוב למאה שנה השתמשו בתדירות של גלי הרדיו בטיפולים רפואיים ובעשורים האחרונים הטכנולוגיה משמשת מרפאות עור בכל העולם.

המטרה היא הגדלת יצור טבעי של הקולגן בשכבת העור הפנימית (דרמיס), השימוש בגלי הרדיו מחדש ומותח את עור הפנים והתוצאה היא הפחתה כמות הקמטים. גלי הרדיו (RF) שבהם משתמשים למטרה זו הם בתדירות נמוכה ובלתי מזיקה של הספקטרום האלקטרומגנטי.

על ידי שימוש בטכנולוגיית ה RF 3DEEP, חימום הרקמה הוא עדין ובטוח ומושג באמצעות התנגדות הרקמות לגלים אלה. הגלים חודרים לשכבת העור ללא כאב כלל והתוצאה היא הפחתת בקמטים, התחדשות  והגדלת יצור רמות הקולגן, דבר המוביל למראה יותר צעיר.

בניגוד לאנרגיות המופקות על ידי לייזרים ומערכות מבוססות אור, אנרגיית ה RF להידוק העור בטוחה לשימוש ואינה מושפעת מצבע העור לכן היא בטוחה לכל סוגי העור וצבעיו.

טכנולוגית ה 3DEEP אושרה על ידי רופאי העור ומשמשת במרפאות כשיטה מוכחת על מנת לשפר את מראה העור ולהפוך אותו הדוק וגמיש יותר, התוצאה היא מראה בריא וחלק יותר.

טיפול זה הוא הטוב ביותר והיחיד שקיים היום בשוק למי שמחפש תהליך ללא פרוצדורה ניתוחית או פולשנית. סוף סוף אפשר להימנע ממתיחות פנים, הזרקות בוטוקס וניתוחים פלסטיים אחרים, הם פולשניים, כואבים, יקרים ולוקח זמן רב להתאושש מהם. אבל לעומת זאת טכנולוגית ה Newa RF 3DEEP היא בטוחה ונוחה לשימוש ללא סיכונים אלה או סיכונים בכלל.

לטיפולי עור לא פולשניים יש כמה השפעות ההופכת אותם מאוד פופולריים, חלק מהתוצאות שהושגו מטיפולים אלה כוללים:

  • הפחתה וירידה בהופעתם של קמטים והקמטוטים.
  • טיפול בגלי רדיו מעודדים תפוקה טבעית של קולגן ושיפור האלסטיות בעור
  • הטיפול משפר את זרימת דם בפנים, מעניק זוהר, העור קורן בצבע ורוד בריא.
  • טיפול הRF facial rejuvenation  להתחדשות עור הפנים הוא בדיוק כזה- מרגישים התחדשות והתרעננות.
  • תדרי גלי הרדיו להידוק העור מגדיל את מתיחות, משפר את אלסטיות העור באמצעות ייצור קולגן חדש.
  • מוריד נפיחות, מאזן את גוון העור לאחיד.
  • הטיפול עובד טוב יותר עם שגרת טיפול יומית המשלבת מוצרים משלימים כגון קרם לחות, מי פנים ועוד.