טכנולוגיית 3DEEP על ידי EndyMed

טכנולוגיית 3DEEP על ידי EndyMed

מדוע העור שלנו מזדקן?

כל בני האדם עוברים תהליך טבעי של הזדקנות הגוף ושל העור, כחלק בלתי נפרד ממנו.
עם השנים, הגוף שלך מייצר פחות ופחות סיבי אלסטין וקולגן. ללא התערבות חיצונית אין לעור הגוף כיצד לייצר או להשיב לעצמו את צמד החלבונים החיוני שמעניק לו, בין השאר, מראה עור פנים מוצק, מורם וצעיר.

טכנולוגיית ה- 3DEEP היא טכנולוגיה חדשנית ומיוחדת למיצוק עור הפנים והצערת העור שפותחה ע"י חברת EndyMed הישראלית.
היא נמצאת בשימוש למעשה כבר משנת 2007. בעבר היא הייתה זמינה רק אצל מטפלים מקצועיים ומכוני טיפול שבהם יש תמיכה לציוד גדול ויקר, אך כיום, לאחר פיתוחים נוספים, היא כבר נגישה גם לשימוש ביתי, וניתן למעשה להשיג תוצאות מיטביות ובטוחות ממש ללא צורך לזוז מהספה.

עד שתימצא דרך למנוע את הזדקנות העור, טכנולוגיית מיצוק והרמת העור של NEWA כאן כדי לעזור לך להרגיש צעירה ויפה יותר, ללא תלות בגיל שלך.

טכנולוגיית 3DEEP למיצוק עור הפנים

מהי טכנולוגיית 3DEEP וכיצד היא מסייעת לחידוש העור?

טכנולוגית ה- 3DEEP פועלת באמצעות גלי רדיו (RF), אותם היא מספקת בצורה מבוקרת וממוקדת ובמינון מדויק לעומק העור ולא רק על שכבת העור העליונה כמו שקורה עם הרבה מהתכשירים שנותנים רק מענה מקומי וזמני. בכך, ללא כל כאב או סיכון, המכשיר למעשה "מעיר את עור הפנים" ומחדש את ייצור הקולגן הטבעי של העור. על ידי מיקוד אנרגיית גלי הרדיו (RF) בשכבה העמוקה של העור - הדרמיס, טכנולוגיית ה- 3DEEP ממריצה את התחדשות הקולגן מבלי לחמם יתר על המידה את האפידרמיס, מה שמאפשר טיפול ללא תופעות לוואי או תאונות פוטנציאליות וצורך בקירור האיזור המטופל. השפעתה החיובית של הטכנולוגיה על קמטים וקמטוטים בעור הפנים ותרומתה להצערת ומיצוק עור הפנים הוכחה במסגרת מחקרים רבים והיא מומלצת לטיפול הן בעור שכבר סובל מהם, והן כטיפול מניעתי שכן כמות הקולגן והאלסטין בעור מתחילות לרדת כבר בגיל 30.

לטכנולוגית ה- 3DEEP הפועלת באמצעות החדרת גלי רדיו לעור פנים יתרונות רבים בהשוואה לשיטות אנטי אייג'ינג אחרות: היא מאפשרת השגת תוצאות אפקטיביות יותר, החימום המבוצע ע"י גלי הרדיו מעודד את האפקט של יצור סיבי הקולגן באופן טבעי, בטוח ולא פולשני, משך הטיפול הנדרש להשגתן קצר יותר (ניתן למעשה לראות תוצאות כבר אחרי חודש אחד של טיפול) והתוצאות נשמרות לאורך זמן.

בטכנולוגיה הישראלית משתמשים בכל העולם והיא אושרה לשימוש ע"י גורמי התקינה המחמירים ביותר, לרבות ה-FDA האמריקאי, ה-CE האירופי ומשרד הבריאות הישראלי.

יתרונות השימוש בשיטת DEEP3 – בהשוואה לשיטות נפוצות אחרות

השוואת מכשירי אנטי אייג'ינג

3DEEP היא טכנולוגיה בסיווג רפואי לשימוש ביתי,
מאושרת רגולטורית לשימוש בכל העולם

  • אישור CE
  • אישור TGA
  • אישור Anvisa
  • אישור MFDS Korea
  • אישור CFDA
  • אישור TFDA
  • אישור Health Canada
  • אישור FDA