מגמות בעולם האנטי אייג'ינג

טיפולי האנטי אייג'ינג נועדו במטרה לצמצם ולטשטש את נזקי הגיל המופיעים על פנינו בדמותם של קמטים, קמטוטים, כתמים ופיגמנטציה כבר החל משנות ה-30 לחיינו.
בשונה מבעבר, טיפולי האנטי אייג'ינג אינם שמורים לעשירים בלבד, וכיום ניתן לבחור מבין מגוון שיטות מתקדמות, יעילות ובמחירים שפויים.

טרנדים בעולם האנטי אייג'ינג


כיצד עובדים טיפולי אנטי אייג'ינג?

בתחילת שנות ה-30, עורנו מאבד מהאלסטיות והמוצקות שלו בגלל אובדן של קולגן ואלסטין.
בנוסף לעניין הגיל, ישנם גורמים נוספים המשפיעים על עור הפנים ומאיצים תהליכי הזדקנות, כדוגמת חשיפה לשמש, עישון ותזונה עתירה בשומנים וסוכרים.
אנטי אייג'ינג, שפירושו בתרגום חופשי "אנטי הזדקנות", פועל על שכבות העור העמוקות
במטרה לעודד זרימה של דם ושחרור של קולגן ואלסטין לטשטוש כתמים וקמטים וכן לעיכוב סימני ההזדקנות.


מה הן המגמות בעולם האנטי אייג'ינג?

מיצוק עור הפנים בגלי רדיומיצוק העור בגלי רדיו היא שיטת טיפול מתקדמת במיוחד, באמצעותה מחממים את שכבות העור הפנימיות במטרה לחדש את יצור סיבי הקולגן והאלסטין לקבלת עור מתוח, נקי, צעיר ורענן. הייחוד בשיטת גלי רדיו לפנים הוא שהיא אינה כואבת כלל וכיום היא נגישה לכל אחת בעזרת שימוש במכשיר גלי רדיו ביתי.

מזותרפיה – בשיטה זו, יוצרים שינוי פנימי בעור על ידי החדרה של מחטים המזריקים חומר טבעי המדמה את פעילות ההורמונים בגוף, ונוסף לכך, פעולת הדקירה הורסת את שכבות העור ומעודדת צמיחה מחודשת. טיפול זה, כנדרש מאנטי אייג'ינג, מעודד ייצור מחודש של קולגן ואלסטין וממצק את העור. יחד עם התחדשותם של האלסטין והקולגן, העור מקבל מראה צעיר ורענן, וכתמים וקמטוטים מטשטשים.

הזרקות של חומצה היאלורונית – חומצה היאלורונית מוחדרת לעור הפנים באמצעות הזרקה, ומחזירה לשכבות העור נפח ושומן במקומות בהם העור שקוע, כדוגמת עצמות הלחיים ואזורים הסובלים מקמטי הבעה.

קרם אנטי אייג'ינג – באמצעות פיתוחים חדישים, כיום ניתן למצוא קרמים החודרים אל העור באופן מיטבי, ללא צורך במפגש עם סכין מנתחים או המחט ומזרק. חסרונם של טיפולי האנטי אייג'ינג בקרמים ומשחות הם משך הזמן והשימוש הדרושים עד לקבלת תוצאות וכן העובדה שלא כולם מגיבים לטיפול באופן שווה.

טיפול פילינג בלייזר – טיפול זה נעשה באמצעות אלומות אור המגיעות לשכבות העמוקות של העור, גורמות לקילוף שכבות העור העליונות, לעליה בייצור הקולגן והאלסטין וליצירה של שכבת עור חדשה וצעירה. הטיפול יעיר בעיקר לעור הסובל מכתמים ופיגמנטציה, וכן לקמטוטים עדינים וזעירים.כיצד בוחרים את הטיפול המתאים?

בין המגמות השונות, ניתן לראות כי ישנם טיפולים הכרוכים בחדירה לעור באמצעות הזרקות ומחטים, לעומת מכשירים חיצוניים כדוגמת גלי רדיו ולייזר שבמגע חיצוני עם העור חודרים פנימה לשכבות העמוקות. את הטיפול המתאים מומלץ לבחור על סמך משך הטיפול עד לקבלת תוצאות והסיכונים ותופעות הלוואי הכרוכים בו, במידה וישנם.

מכשיר הניואה הוא מכשיר גלי רדיו ביתי למיצוק עור הפנים שמבוסס על פטנט ייחודי ומביא את השיטה המצליחה לכף היד של כל אחת.
המכשיר הוא הראשון מסוגו ומאושר על ידי משרד הבריאות וה-FDA.
בעזרת טיפולים קצרים של 4 דקות כל יום תוכלי להחזיר את הזוהר של עורך ולחדש את ייצור הקולגן הטבעי של הגוף.