הדרך הבטוחה להעלים קמטים בפנים ללא ניתוח בעזרת מכשיר אנטי אייג'ינג ביתי

קמטים בפנים, ובמיוחד קמטים ליד הפה וקמטים במצח, מהווים מטרד משמעותי לגברים ולנשים, בעיקר כשהם מופיעים כבר בגיל צעיר. יחד עם זאת, ישנן פעולות שניתן לעשות בשגרה כדי למנוע החמרה של המצב ולעכב את הופעת הקמטים, לצד טיפולים שונים שמחזירים לעור את השומן הטוב והחיוניות ומצמצמים באופן מפתיע את עומקם וחומרתם של הקמטים.

העלמת קמטים בצידי הפה | הסרת קמטים ללא ניתוח


למה ומתי מופיעים קמטים בפנים?

קמטים הם קפלים בעור, המתרחשים במהלך השנים, כשהגוף מפסיק לייצר בהדרגה סיבי קולגן וסיבים אלסטיים. התוצאה היא עור רפוי, דק ושרירי פנים נפולים. הקמטים הראשונים מופיעים בפנים כבר בגיל 25, ואט אט הופכים עמוקים יותר ומתקבעים בצורתם. מלבד עניין הזמן, גם לסביבה ישנה השפעה, כמו חשיפה גבוהה לשמש ואף עישון ומעבר לכך ישנם קמטי הבעה, אשר נוצרים כתוצאה מהבעות פנים תכופות – לדוגמא כיווץ המצח בשעת מחשבה.

איך למנוע קמטים בפנים

מניעת קמטים בפנים אינה אפשרית באופן מוחלט, אך באמצעות התנהלות שונה ואכילה של מאכלים מסוימים, ניתן לעכב את הופעת הקמטים והקמטוטים וליהנות מעור צעיר גם בגילאים מתקדמים. חשיפה לשמש, כך על פי עשרות מחקרים שבוצעו, מהווה מקור עיקרי להופעה של קמטים בפנים. בגלל שאנו לא יכולים שלא להיחשף לשמש, ובגלל שיש בה דברים חיוניים גם לשיפור מצב הרוח, מומלץ למרוח על עור הפנים מסנן קרינה איכותי. גם עישון גורם להופעה של קמטים, ובעיקר לקמטוטים קטנים מסביב לשפתיים הנוצרים בעקבות פעולת היניקה של הסיגריה. בנוסף, בעשן הסיגריה ישנם חומרים רעילים ששוברים את הקולגן והאלסטין, אותם חלבונים שאחראיים על מיצוק העור. בגזרת המאכלים, אכילה של דגים, ובעיקר דג סלמון ואכילה של סויה, נמצאה יעילה בעיכוב סימני הזדקנות העור.
איך מעלימים קמטים בפנים

למרות הכל, החדשות הטובות הן שלהופעת קמטים וקימטוטים יש טיפול. העלמת קמטים בצידי הפה, העלמת קמטים במצח והסרת קמטים ללא ניתוח מתאפשרים באמצעות מכשיר ביתי להעלמת קמטים. המכשיר, שאינו כובש ולא פולשני, עובד בשיטה של גלי רדיו, ומחמם את השכבות העמוקות של עור הפנים. התוצאה היא, יצירה מוגברת של קולגן ואלסטין, אותם הגוף מפסיק לייצר בהדרגה החל מגיל 30, וכן זרימת דם טובה יותר לאזור הפנים. בסופו של דבר, ניתן ליהנות מטושטוש משמעותי של קמטי הפנים, וכן מראה של עור צעיר, מתוח ומורם. בשונה מטיפולים אחרים להעלמת קמטים, טיפול בקמטים באמצעות גלי רדיו מתאים לכל האוכלוסייה וגם לבעלי עור כהה.