®NEWA למיצוק עור הפנים - מכשיר אנטי אייג'ינג ביתי להצערת עור הפנים

ניואה למיצוק עור הפנים - אנטי אייג'ינג לשמירה על עור פנים צעיר

מה אנחנו לא עושים בשביל לשמור על עור פנים צעיר וחלק המקרין רעננות. טיפול בקרמים עושה עבודה טובה וכך גם ביקור אצל קוסמטיקאית מעת לעת. עם זאת, לאחר גיל מסוים זה כבר לא מספיק ונדרשת התערבות נוספת. פה נפתחת בפנינו קשת רחבה של אפשרויות הכוללת תוספים שונים, הזרקות, מתיחת עור, פילינג ושאר ירקות. לכל טיפול יתרונות וחסרונות ברורים שכן אין פתרון מושלם להתבגרות העור. עם זאת, קיים בכל זאת פתרון אחד שגורם לחידוש רקמות משמעותי וזאת באמצעות חימום שכבת העור העמוקה בעזרת גלי רדיו המאפשר לייצר קולגן באופן פיזי.

תדמיינו לעצמכם אנרגיה הזורמת ישירות אל שכבת העור הפנימית וממלאת אותה בחמימות. תוספת האנרגיה המדויקת והבטוחה מעוררת תאים ומחייה אותם. התוצאות לא מאחרות לבוא. כתמים, קמטים וקמטוטים, מתחילים להעלם. העור נראה רענן ומוצק וכל זה מפעילות של מספר דקות ביום מול המראה, בבית וללא שום כאב.

נשמע מוגזם? הכירו את טכנולוגיה האנטי אייג'ינג של ניואה אשר עושה מהפכה בתחום מיצוק עור הפנים, הצערת וחידוש עור הפנים באמצעות גלי רדיו RF.

מיצוק עור הפנים ללא התערבות כירורגית

בשביל להיות יפה אין צורך לסבול כלל ובמיוחד לא לחבל בעור בעזרת סכין המנתחים. התערבויות כירורגיות שמטרתן מיצוק עור הפנים אינן מצעירות את העור אלה רק מותחות ומשקמות את המראה הכללי. את האופציה הזאת כדאי להשאיר למצבים קיצוניים. בניגוד לניתוחים פלסטיים, חימום רקמות בעזרת גלי רדיו משיגה אפקט מיצוק עור הפנים והצערה אמיתיים וזאת ברמת התאים עצמם. גירוי תאי העור (דרמיס) בעזרת גלי רדיו גורם לשחרור מוגבר של קולגן שהוא החלבון האחראי לגמישות ולאלסטיות של רקמות הגוף בכלל ושל העור בפרט. דבר נוסף ומדהים שעושה החימום זה להמית תאים עייפים. כתוצאה מכך הגוף יוצר תאים חדשים ורעננים ומתקבל מראה חי וצעיר יותר.


מוחקים קמטים ללא תורים

עד לאחרונה הדרך היחידה ליהנות מטיפולי הצערה וכן מיצוק עור הפנים הייתה בקליניקות מיוחדות המאובזרות בטכנולוגיה המתאימה. מדובר על מכשיר גדול ומתוחכם שנרכש בממון רב ולכן גם עלויות הטיפול היו בהתאם. חברת אנדימד העולמית יצרנית של מכשיר ה - ®NEWA לקחה על עצמה אתגר להפוך את טיפולי מיצוק והצערת עור הפנים לנגישים עבור כל אחד ואחת המעוניינים לטפל בעורם באופן עצמי, ללא תורים וללא עלויות גבוהות.

המכשיר המהפכני של ®NEWA מכיל למעשה את כל הטכנולוגיה הנדרשת להצערת עור הפנים וזאת בעזרת מכשיר קומפקטי ממוזער אשר נכנס לכל כיס. המכשיר משדר גלי רדיו בעוצמה בטוחה ובאופן ממוקד בטכנולוגית DEEP3 הייחודית והמתקדמת לטיפולי מיצוק עור הפנים. מדובר בטכנולוגיית מיצוק וחידוש עור הפנים המוכחת מחקרית ומאושרת על ידי ה- FDA. את טכנולוגיית ה DEEP3 פיתחו בשנת 2007 רופאי עור, דרמטולוגים ומומחים נוספים של מחברת EndyMed וכיום רופאי עור בכל העולם עושים שימוש בטכנולוגיית DEEP3.

איך מטפלים?

כאמור מכשיר מיצוק וחידוש עור הפנים של ®NEWA מיועד לשימוש אישי בבית ואין צורך להגיע לטיפול בקליניקה. השפעות טיפולי מיצוק, חידוש והצערת עור הפנים ניכרות על פני מספר חודשים. כל שצריך בכדי להיפרד מהקמטים והקמטוטים זה מספר דקות ביום – 5 ימים בשבוע בחודש הטיפול הראשון. בכדי ליהנות ממראה רענן לאורך זמן יש לטפל פעם - פעמיים בשבוע החל מן החודש השני ואילך.

מכשיר מיצוק העור של ®NEWA מגיע עם ערכה המכילה את המכשיר עצמו, ג'ל הזנה, כבל חשמל ותיק אחסון. ג'ל ההזנה חיוני לפעולת המכשיר ויש למרוח ממנו על אלקטרודות המכשיר וכן על העור המטופל. כל שצריך בכדי ליהנות מאפקט מיצוק עור הפנים בעזרת טכנולוגיית DEEP3 של ®NEWA זה להצמיד את אלקטרודות המכשיר לעור המטופל ולהניע בתנועות מעגליות. המכשיר יכבה לאחר 4 דקות בדיוק ובאפשרותך לעבור לאזור טיפול נוסף.