גלי רדיו לפנים - טיפול אנטי אייג'ינג ביתי לחידוש העור

במהלך השנים, ועם ההתבגרות, הגוף מייצר פחות אלסטין וקולגן, שהם חלבונים אשר אחראיים על האלסטיות ועל מוצקות העור. התוצאה הלא נעימה מוכרת לכולנו – קמטים, קמטוטים ועור דק ורפוי. גם חשיפה מוגברת לשמש ושינויים הורמונליים עלולים לפגוע במרקם העור ובאיכות שלו. הבשורה הטובה היא שלמרות שגופנו, בערבות השנים, אינו מייצר מעצמו את החלבון החיוני לעור, אנו יכולים לעזור לו לעשות זאת ובכך ולשמור על עור פנים מורם, מוצק וצעיר.

 גלי רדיו לפנים - טיפול ביתי למיצוק עור הפנים והעלמת קמטים בפנים

מהו טיפול מיצוק עור הפנים בגלי רדיו?

מיצוק העור בגלי רדיו הוא טיפול שמתבצע באופן שאינו פולשני ולא כואב כלל. במהלך הטיפול, גלי הרדיו מתפזרים בצורה אחידה על העור ומחממים את הרקמות העמוקות בעור עד ל-51 מעלות ובעקבות כך, הגוף מייצר במרץ קולגן, שממצק את עור הפנים כאילו טסנו אחורה במכונת זמן. הטיפול מאט את תהליך ההזדקנות, משקם את נזקי הזמן והסביבה וגורם להמרצת מחזור הדם ולהתחדשות העור באופן טבעי ע"י הגוף. הודות לשימוש מבוקר במערך אלקטרודות הפועל בתזמון מושלם, האנרגיה מועברת באופן נקודתי ומדויק ובעוצמה הנכונה לשימוש בטוח ואופטימלי של גלי רדיו. האנרגיה של גלי הרדיו במכשור לטיפול עור הפנים מכוונת זורמת באופן אנכי עמוק אל תוך רקמת העור, כך שלא נוצרת בעיית חימום יתר ואין חשש מנזק על פני העור. הטכנולוגיה החדשנית להרמת העור שומרת על פני העור בטמפ' קרה באופן יחסי, בזמן שהיא משיגה את החימום הנדרש בשכבות העמוקות של העור כדי למקסם ייצור של קולגן חדש.


מה הם היתרונות של טיפול גלי רדיו לפנים לעומת טיפולים אחרים?

לטיפול פנים בגלי רדיו ישנם יתרונות רבים על פני טיפולים אחרים כדוגמת טיפול בקרני אור או לייזר. ראשית, גלי הרדיו אינם נספגים במלנוציטים או בהמוגלובין, דבר שמאפשר גם לבעלי עור כהה לעבור את הטיפול. בנוסף, הטיפול אינו פולשני, לא הורס ולא מקלף את שכבות העור, מה שלא דורש זמן החלמה, חבישות או טיפול במשחות ולכן, הוא גם אינו כואב, ויש שיגידו שהוא אף נעים, מרפה ועושה לעור הפנים עיסוי חמים ועדין. למרות שיעילותו של המכשיר נבדקה על עור הפנים, המכשיר מאפשר למצק ולהחיות את העור גם באזור הצוואר, הידוע כסובל מקמטים ככל שמתבגרים, וכן באזור הדקולטה ועל גב היד. מכשיר RF ביתי אינו גורם לפיגמנטציה, ואין חשש מפני תגובות ותופעות לוואי מלבד אדמומיות קלה שיתכן שתופיע ותעבור תוך מספר דקות עד שעה.


 

למי מתאים הטיפול?

טיפול באמצעות מכשיר גלי רדיו ביתי מתאים לנשים וגברים מגיל 30 ומעלה, בעלי עור בריא הסובל מקמטים, קמטוטים, עור בגוון אפרפר ונטול חיים וכן עור הסובל מצלקות קלות וכתמים. הטיפול אינו מתאים למי שנוטל רואקוטן וסובל מפצעי אקנה, שלפוחיות, כוויות שמש, וכן מעור אדמומי ופצוע. במקרים אלה, יש להמתין להחלמתו של העור, ולאחר מכן לטפל בנזקי הזמן והסביבה באמצעות מכשיר גלי רדיו ביתי.