מה לצפות ממכשיר ה – NEWA®

 

כעת לאחר שקניתם את המכשיר המדהים של ®NEWA לחידוש עור הפנים יש לכם למה לצפות.

עיסוי חם ומהנה כמו טיפול שתוצאתו עור צעיר יותר

טיפולים ב - ®NEWA הם קלים ומהנים, אתם מקנים לעצמכם עיסוי פנים חם ומרגיע שתוצאתו במרקם יותר מעודן וצמוד יותר של העור עם פחות קמטים תוך כדי גירוי הפקת הקולגן. צריך פשוט למרוח את הג'ל על המכשיר ולעסות את העור בכיוון מעגלי למשך תקופות של ארבע דקות ואתם בדרך לעור מחודש!

שינוי יוצא דופן

השינוי במרקם העור שלכם יתבטא ברכות עם פחות קמטים באופן משמעותי כבר אחרי הטיפול הראשון. למרות זאת, ההשפעה המרבית תהיה ניכרת אחרי חודש מלא ועם טיפולים חוזרים ונשנים, שבהם יורגש שיפור מיידי. למשך שעה אחרי טיפול עשוי להיות אודם מתון, או מידה קטנה של נפיחות, אך זה יעלם ובהדרגה עור פניכם יהפוך לנקודת ההתמקדות. לשם אישור תבצעו "מבחן אלסטיות" על ידי משיכת עורכם לפני הטיפול ולאחר הטיפול תרגישו שעורכם הוא גמיש יותר וחזק יותר באזורים שטיפלתם בהם.

תוצאות לטווח הארוך

לאחר חודש שלם של טיפול עם מכשיר הניואה – ®NEWA העור יקבל אלסטיות ויהיה מתוח יותר ובעל מראה צעיר ביותר. העור שלכם יקבל גירוי כדי להגביר את כמות הקולגן בתוכו והתוצאה היא פחות קמטים וקימטוטים קטנים. לאחר שישה חודשי טיפול אתם תביטו במראה ותראו את עצמכם יותר צעירים ובעלי יותר רעננות. מכשיר רענון העור של ®NEWA הוא המכשיר החדשני והחסכוני ביותר בשוק עבור שימוש בבית. אין צורך לשלם עבור ביקורים בקליניקה פרטית או לבזבוז דלק וזמן כאשר אתם יכולים לפנק את עצמכם בנוחות בבית או בזמן טיול. המכשיר החדש הזה יגרום לכם להיראות יותר טוב ויעזור לכם להזדקן ביתר חן. תרגישו ותיראו יותר צעירים! הגיע הזמן להתחיל להינות!

הצערת עור הפנים בבית עם ניואה